Ulusal bir firma kullanmak yerine tutkallı bloknot için yerel baskı hizmetlerini kullanmak, şirketinizin topluluğunuzdaki diğer yerel işletmeleri desteklemesini sağlar. Pazarlama kampanyanız başarılı olursa, bu, işletmenizin yanı sıra kullandığınız yerel baskı firmasına da yarar sağlar.

Topluluğunuzu desteklemek önemlidir ve siparişlerinizi yerel baskı firmaları ile hazırlatmak, en iyi kalitede basılmış ürünler alırken bunu yapmanıza yardımcı olabilir.

Herhangi bir Nakliye Ücretini Ortadan Kaldır

Ne tür işlemler kullanmak istediğiniz, bir dijital yazıcı mı yoksa başka yöntemler sunan bir şirket mi aradığınız önemli olmadan, yerel bir baskı firması ile çalışmak nakliye ücretlerini ortadan kaldırabilir ve maliyetleri düşük tutmanıza yardımcı olur. Bölgesel ve ulusal zincirler yerel bir fiziksel konuma sahip olmayabilir, bu nedenle siparişinizin ulaşması için uzun bir mesafede gönderilmesi gerekebilir.

Daha İyi Sonuçlar ve Daha Kaliteli Malzemeler Alırsınız

Yerel basım hizmetleri karton çanta baskı konusunda genellikle ulusal erişime sahip bir baskı hizmetinden daha iyi sonuçlar ve daha yüksek kalite sunar. Siparişiniz daha önemlidir ve yerel baskı şirketinin tamamlanması gereken binlerce siparişi yoktur. Bu, işletmenize daha fazla özen gösterileceği anlamına gelir, çünkü siparişiniz onlar için daha önemlidir.

Rekabetçi Fiyatlandırma ile Tasarruf Edersiniz

Rekabetçi fiyatlandırma, yerel baskı hizmetlerini kullanmak için harika bir nedendir. Birçok kişi yanlışlıkla büyük bir ulusal baskı hizmeti kullanmanın düşük fiyatlar anlamına geleceğine inanıyor, ancak bölgenizdeki baskı firmalarını karşılaştırdığınızda, ulusal zincirler kadar düşük oranlar sunabileceklerini görünce şaşıracaksınız.

Aynı fiyatı ödeyecekseniz, yerel bir baskı firmasının sağlayabileceği birçok avantajı da elde edebilirsiniz.

Daha Az Güçlük

Dijital bir yazıcı veya ofset baskı işi kullanarak baskı siparişinizi bölgenizde tamamlamak, işlem sırasında daha az güçlük anlamına gelir. Herhangi bir sorun varsa, ziyaret edebileceğiniz fiziksel bir mekan var demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir