Vogo Tur, Sakarya Sabiha Gökçen  arasında hizmet veren bir havalimanı transfer şirketidir. Tüm yolcuların emniyetli ve en hızlı bir şekilde yolculuk yapması için kurulan firmamız her gün yüzlerce yolcuyu sevdiklerine ve ailelerine kavuşturmaktadır. Vogo Tur olarak güleryüzlü müşterilere sahip olmak her zaman müşteri memnuniyetini en ön planda tutmak bizim en temel prensibimizdir. Bu kurallarla yola çıkan şirketimiz sahip olduğu 6 araçla hizmet vermeye devam etmektedir.

Online Bilet Avantajı

Vogo Tur ile konforlu yolculuğa sadece bir tık uzaklıktasınız, artık Vogo Tur biletlerini online olarak internet sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Sabiha Gökçen Sakarya arasında 35 TL’ye Sakarya Sabiha Gökçen arasında ise 30 TL’ye hizmet vermekteyiz. Sizleri evinizden veya havalimanından alarak sadece 1,5 saatte varacağınız yöne ulaştırarak Sakarya İstanbul Otobüs hizmetinden daha keyifli ve süratli bir yolculuk yapmanızı sağlıyoruz.

İkramlarımız

Yolculuk sırasında tüm yolcularımız bizim değerli misafirlerimizdir. Tüm misafirlerimize yol boyunca sıcak içecek, atıştırmalık ve sandviç servisi yapıyoruz. Konforlu yolculuk arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Servis Noktalarımız

Araçlarımızın Sakarya yönündeki kalkış noktası, Sakarya Büyükşehir Terminali Peron 1 alanından kalkmaktadır. Sabiha Gökçen yönündeki kalkışı ise, Gelen Yolcu katı bölümünden yapılmaktadır. Tüm yolcularımız varış bölümlerinde ücretsiz servis araçları ile evlerine en yakın olan yere ulaşım sağlayabilirler. Servis araçları tamamen ücretsiz olup kalkış saatleri, servis varış saatleri ile entegre çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir