okey plus

Sitemizde klasik okey, yüzbir okey, tek kişilik okey, eşli Okey Oyna gibi farklı oyun seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. İsterseniz genel salonda, isterseniz özel salonlarda okey oynayabilirsiniz. Kendiniz özel oyun salonu açabilir, istediğiniz kişileri davet edebilirsiniz.

Sitemizde ayrıca okey oyununun ne şekilde oynandığını anlatan, anlatım videoları bulunmaktadır. Oyunun kuralları, oyunu kazanmak için püf noktaları bu anlatım videolarını bulabilirsiniz.

Okey oyunu hem dikkat etmeniz gereken, kuralları olan, hem mantık gerektiren hem de eğlendiren bir oyundur. İnternette okey oynamak aynı zamanda sosyalleşmenizi de sağlar. Sizin gibi okey oynama amacıyla siteye bağlanan kişilerle sohbet edebilirsiniz. Oyun odasını açtığınızda oyunun temel kurallarını siz belirlemiş olursunuz. Renkli, göstergeli, eşli oyun, odanın sessiz olması yani sohbetin olmadığı gibi seçenekleri başta belirleyebilirsiniz.

İnternette Okey Oyunu Oynamak İçin Oyuncu Sıkıntısı Çekmezsiniz

 

İnternette oyun oynamanın en güzel tarafı, mekâna bağlı olmaksızın oyun oynayabilmenizdir. Gerçek yaşamda okey oynamak istediğinizde, sizinle aynı anda oyun oynamaya istekli kişileri çevrenizden bulmak, eş zamanlı olarak müsait olmanız gerekir. İnternet ortamında oyuncu sıkıntısı ve süre sıkıntısı yaşamazsınız. Çünkü masada oyunu yarıda bırakan bir kişinin yerini birinin doldurması an meselesidir. Diğer önemli bir husus da, hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan oyun oynayabilmenizdir.

Sitemizde okey oynamak için okey plus oynamak için online oda açarak veya daha önceden başka birinin açtığı oyuna dahil olarak oynayabilirsiniz. Ancak açılmış olan bir masaya dahil olmakla, daha önceden belirlenmiş okey oynama biçimini kabul etmiş olursunuz. Siz kendiniz okey odası açarsanız oyun oynama biçimini siz kendiniz belirlersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir