Türkiye’nin önde gelen poliüretan kiriş firmalarından biri olan Dekorix, faaliyetleri ile kısa sürede en çok tercih edilen isimlerin başında gelmektedir. İç ve dış dekorasyonda her zaman daha iyi hizmet verebilmek teknolojik gelişmelere paralel olarak sistemlerimizi geliştiriyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimize layık olabilmek için kaliteli hizmetlerimizden asla ödün vermiyoruz. Bizleri ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgiler alabilirsiniz.

Firma olarak işlemlerimiz sırasında tamamen müşterilerimizin isteklerini göz önüne alıyoruz ve onların istedikleri mimariye kavuşmalarını sağlıyoruz. Her türlü binaya uygun dış cephe modelleri ile her zevke hitap eden tasarımlar ortaya çıkarıyoruz.  Belirtilmediği sürece standart tasarımlar yapan ekibimizden özel proje tasarımları da talep edebilirsiniz. Tamamen isteklerinize uygun olarak imal edilen tasarımlarımızı uzun süre aynı kalitede kullanabilirsiniz.

Denizlik, yeni kat silmesi, saçak silmesi, parabet söve ve pencere kenarı söve modellerimiz poliüretan söve kapsamında sunulan seçeneklerden bazılarıdır. Özel ölçü ve ebatlarda projelerinize birebir uyumlu modeller ile karşı karşıyasınız. Herhangi bir aracı olmadan imalatçıdan direkt olarak alışverişlerinizi yapabileceğiniz için ekonomik fırsatlar da elde etmiş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir