Yüzde 99.9 yazılım ve donanım imkanı sağlayan ve Linux hosting hizmetleri ile yüksek performansa sahip olmanızı sağlayan MyHıstcum, kaliteli çözümler sunarak sitenizin hit sayısının artmasını ve alışılmışın üzerinde performanslar ile sitelinizin çözüm ortağı oluyor.

Her hafta veri yedeklemesinin düzenli olarak yapıldığı, verilerinizin kontrol altında tutulduğu ve bilgilerinizin güvenliğinin sağlandığı hosting hizmetlerini farklı paketler halinde size sunan MyHıstcum, .çok ekonomik fiyatlara sitenizin performansını artıracak çözümleri sizlere sunuyor. 100 – 500 GB ve limitsiz disk alanlarının yer aldığı hostin paketlerinde ayrıca 50 – 150 ve limitsiz veri tabanına sahip olabiliyorsunuz. Site barındırma özelliği olarak 20 adet, 100 adet ve limitsiz alternatiflerinin yer aldığı paketler aylık ve yıllık olmak üzere sizlere sunuluyor.

Windows Hosting Hizmetleri

Bünyesinde 10 binden fazla site barındıran ve sahip olduğu tecrübe ile sizlere buradan ulaşabileceğiniz Windows Hosting hizmetleri sunan MyHıstcum, satın aldığınız hosting paketi sonrasında verilerinizi taşımaya başlıyor. Hiçbir veri kaybı yaşamadan taşınma işlemlerini tamamlıyor ve sitenizi aktive ederek size teslim ediyor.

Yüksek performansa sahip olan ve aylık trafik limiti bulunmayan paketlerde FTP hesabınızda limitsiz oluyor. Veri tabanı için paketlerde sizlere 50 – 150 ve limitsiz olarak seçenekler sunuluyor. NSQL ve MsSQL veri tabanı seçenekleri de size sunulan seçenekler arasında yer alıyor. Türkçe kontrol paneli sayesinde sitenizi zorlanmadan ve karışıklık yaşamadan yönetebiliyor, vwindowv plesk paneli ile daha kolay hale getirebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir