Tasarımın Kullanıcı Dostu Olanı

Kağıt türleri sekmesinden fotokopi kağıdı ve çeşitlerine ulaşmanız mümkün. Masa gereçlerine dair istenen tüm ürünler ilgili sekme içerisinde yer almaktadır. Kartuş ve teknoloji sekmesi de site ana sekmeleri arasında bulunan başlıklardandır. Gıda ile temizliğin bir sekmede başlık oluşturduğu sistemde, hem kitaplar hem de mobilya, ayrı iki ana sekme olarak ihtiyaçları karşılamaktadır.

Zarf Mı Etiket Mi?

Doğa dostu ofis ürünlerine dair istenen her çeşit, her marka ürün, Ofiscim adlı ofis market reyonlarında yer almaktadır. Gerçek marketin reyonları arasında gezinir gibi sekmelerden oluşan reyonlarımız arasında geçiş yapmanın ve dilediğiniz her ürüne arzu ettiğiniz fiyat bareminde sahip olabilmek adına adresimize bekliyoruz.

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Ofis malzemelerinde yazı tahtası ve benzeri araçların yanında, kitap gibi değerli bir hazineyi de bulunduran Ofiscim, deneyimin farkını fark ettirmeyi amaçlamaktadır. Firmanın sahip olduğu prensipler arasında, sosyal sorumluluk programlarına dahil olmuş bir yapıya sahiptir. Geri dönüşüm ürünlerine yönelmek ve hassas olunması gereken projelerde yer almak, şirketin hedefidir.

Ürünlerin tedarik ağı bulunmaktadır. Ağda yer alan ve işlemleri sistemleştiren bir yapısal sistemi vardır. Ofiscim, ofis kırtasiye ürün yelpazesinden tüm kağıt ürünlerine, kartuş ve toner sekmesinden teknolojiye dair ne varsa reyonuna, gıda ile temizliğin birlikte yer aldığı reyondan kitap sekmesi ve mobilya gurubuna kadar, hizmet yelpazesinin ana unsurlarını oluşturur. Çeşitlilik de alt dallarında istifadeniz için yer alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir