Kombi servisi sektöründe başarılı bir şekilde yer alan Kurtköy kombi servisi firmamız sizler için en iyi hizmeti vermek amacıyla çalışıyor.

Kombi teknik servisi sadece kombilerin arızaları ile değil aynı zamanda kombinin bakımı ile de ilgilenmektedir. Kombi bakımı konusu asla ihmal edilmemesi gereken bir durumdur.

 

Bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde profesyonel ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek bakımı işlemi ile ilgilenecektir. Bakım işlemleri genel olarak detaylı bir şekilde yapılır. İç ve dış bakım ayrı olmak üzere mutlaka yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır.

 

Basınç durumu, tıkanıklık ve benzeri tüm durumlar için bakımı yapılması şarttır. Gelen uzman ekibimiz tüm kontrolleri ve bakımları gerçekleştirerek kombinize İlk günkü haliyle de teslim etmektedir.

 

Tuzla’da kombi servis hizmeti veren firma  olarak vermekte olduğumuz hizmetler ile iddialı bir firma olmaktayız.

 

Kombi Servisi Fiyatları

Kombi servisi hizmetlerimiz daima müşterilerimiz odaklı olarak gerçekleşmektedir. Vermekte olduğumuz teknik servis ve bakım işlemlerini de sizlere en ucuz fiyatları sunarak kalitemizi bütçenizi sarsmadan sizlere göstermekteyiz.

 

Sizlerde kombi teknik servisi hakkında bilgi almak ve fiyat konusunda öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız 7/24 ulaşım sağlayabileceğiniz bir sistem ile çalışıyor.

 

Sizlere özel bir hizmet sunan güler yüzlü ekibimiz ve teknik ekibimiz ile son teknoloji ekipmanları kullanarak kombi servisi hakkında gerekli tüm hizmeti kusursuzca veriyoruz.

 

İstanbul ve çevresindeki hizmetlerimizden yararlanmak için bize sadece bir telefon uzakta yer alıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir