Urfa haber, güncel haberleri, tüm dünyaya iletmek üzere tarafsız yayın yapan bir kuruluştur. Urfa merkezli ancak tüm dünyadan haberler sunar. Haber konusundaki ilkesi, toplulukları ayrıştırmayan bir yapıdadır. Provokasyon temelli içerik paylaşımda ise asla bulunmama ilkesi vardır. Özellikle kaçındığı ilkeleri bulunur.

Urfa News Haberler

Urfa News, haberin merkezidir. En güncel haberleri, Urfa ve dünya geneli gelişmeleri, an be an takip edilecek bir haber portalıdır. Güncel haberlerin yanı sıra, mizah ve eğlence içerikli videolar da paylaşılabilen bir internet adresidir. Görsel içeriklerin yayınlandığı ve izleyenlerin keyifli zaman dilimi geçirmesi istenen bir adrestir.

Şanlıurfa ve tüm dünya haberlerinin kaynağı olmakla beraber, kültürel zenginliklerin paylaşıldığı bir adrestir. Aynı zamanda, yörelerimize ait değerlerin değer bulduğu bir yerdir. Bireylerin eğitimine katkı sunmak adına yola çıkılan, bir nevi buluşma adresidir.

Urfa Sokaklarından Dünyaya

Urfa sokaklarında, seksen yaşındaki bir teyzenin yanık sesinden, şehit annesinin hakim karşısındaki haykırışına değin, haberlerin ve değerlerin paylaşılan adresi olarak hizmet etmeye devam ediyor. Multi Medya köşesi ile en çok takip edilen ve izlenen dizilere dair izlenimler ve bilgiler aktarılıyor. Dizilerin bölümlerinin bulunacağı bir bölüm olarak tasarlanıyor.

İçeriğinde, Video Haber başlığının yer aldığı Multi Medya bölümü, ayrıca Dizi sekmesi de içeriyor. Film ve Eğlence sekmeleri ile de keyifli zaman dilimleri geçirilmesi planlanıyor. Hepsi ve daha fazlası için buluşma adresi; Urfa News!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir