Antika eşya alım satımında son derece dikkatli olmak ve güvenilir, uzman antika mobilya alan yerler ile çalışmak önem arz etmektedir. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte günümüzde birçok antika eşyanın sahtesi üretiliyor ve piyasaya sunuluyor.

Haliyle bu durumun önüne geçilebilmesi için alıcının ve satıcının doğru insanlar ile bir araya gelmesi, bağlantı halinde olması satımı gerçekleştirilecek ürünün değerinin doğru bir şekilde öğrenilmesi, antika eşyalar hakkında uzman görüşü alınması gereklidir.

 Kadıköy ve Şişli bayilerimiz ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz

 

Kadıköyantikaalanyerler.com olarak misyonumuz doğrultusunda; antika eşyalarınızın değerlerini doğru ve kısa bir süre içerisinde öğrenmenizi sağlıyor. İstekleriniz doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz yeni antika parçalara kısa süre içerisinde ve gerçek değerleri ile ulaşmanızı sağlıyor.

Satmak istediğiniz antika eşyalarınızı gerçek değerleri doğrultusunda satın alıyor ve satıyoruz. Gerek antika plak alanlar gerekse de farklı antika ürünler alanında alım yapan yerler arasında farkımızı belli etmek adına memnuniyet politikası doğrultusunda güvenilir hizmet sunuyoruz.

İsterseniz sitemizi girerek sunmuş olduğumuz hizmetleri inceleyebilir, bizimle iletişim kurabilirsiniz. İsterseniz de Kadıköy ve Şişli de bulunmakta olan bayilerimize gelerek direkt olarak yüz yüze iletişim kurabilirsiniz, bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir