paraf

Bonus Kart Hediye Dağıtmaya Devam Ediyor

Restoran harcamalarınızda da bonus kartı artık yanınızdan ayırmayacaksınız. 27-29 Kasım 2019 tarih aralığında BonusFlaş ile kampanyaya katılın ve restoran harcamalarınızda bonus kazanın.

27 Kasım’da başlayacak olan bu kampanya saat 17.00 ‘dan sonra yapacağınız en az 100 TL’lik restoran alışverişinize 15 TL hediye ediyor. 29 Kasım Cuma gününe kadar bu uygulamadan siz de faydalanabilirsiniz.

Başka bir Bonus kampanyası ise GAP’tan geliyor. GAP mağazalarından tek seferde 300 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL GAP bonus kazanabilirsiniz. 27-31 Kasım arasında geçerli olan bu fırsata BonusFlaş mobil uygulaması ile katılım sağlayabilirsiniz.

Beyaz Eşya Alımında Paraf Kampanyası

Paraf kartınızla alacağınız beyaz eşyalarda dev kampanya sizleri bekliyor. Evinizi yenileyecek ya da yeni evlenecek iseniz hemen Paraf kartınızı alın. 30 Kasım tarihine kadar Paraf üye işyerlerinden alacağınız beyaz eşyalara paraf kartlılara özel ek taksit imkânı sunuluyor.

100 TL üzerindeki alışverişlerinizde geçerli olan bu kampanya katılmak için acele edin. Beyaz eşya kampanyası 6 taksit hariç, 2 ve 15 taksit arası tüm uygulamalarda geçerli oluyor. Siz de ek olarak 3 taksit ile ödemelerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz.

Üye İş yerlerinden yapacağınız sanal POS işlemlerinde ek taksit imkânı otomatik olarak size sunulmaktadır. Siz de hemen kampanyaları inceleyin ve uygun kredi kartlarınız ile doya doya alışverişinizi yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir