Farmasi 1950 yılında Dr. Cvdet Tuna tarafından ilaç ve hammadde üretimi için kurulan ve 1985 yılında giriş yaptığı kozmetik sektörü ile birlikte bugün 130’dan fazla ülkeye ihracat yapan dev bir kuruluştur. Doğrudan satış tekniği ile milyonlarca kişiye ulaşan Farmasi firmasının işini bilen, işini seven ve bu sayede gelir elde eden milyonlarca da satış danışmanı vardır.

Farmasi bünyesinde güzellikten bakıma, makyajdan parfüme ve temizlikten aktif yaşama, hayatımızın her evresinde kullandığımız kaliteli ve bir o kadarda uygun fiyatlı ürünleri barındırmaktadır. Ve müşterilerine kurmuş olduğu sistem ile hızlı, kolay ve güvenilir alışveriş imkânı sunmaktadır.

FARMASİ ÜYELİK SİSTEMİ

Farmasi firması doğrudan satış yöntemlerinden en yaygın olan üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Firma kendi kazanırken bünyesine bağlı her bir üye de firma ile birlikte kazanç sağlamaktadır. Farmasi Üyelik aşaması oldukça basit bir süreçtir. Sitemiz üzerinden dolduracağınız üyelik formu ile ilk adımı atabilirsiniz. Böylelikle sizde artık aktif bir Farmasi Üyesi yani satış danışmanı olacaksınız. Sizlere gönderilen kataloglar ve numune ürünler ile satışlarınızı kolaylıkla yapabileceksiniz. Dilerseniz satışlarınızın yanında ailemize yeni üyeler kazandırarak kendi sınıfınızı yükseltebilir ve böylelikle daha çok kazanç elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir