BMA kız öğrenci yurdu, İstanbul Kız yurtları içinde özel bir yere sahiptir. Gelecek nesillerin oluşmasında, eğitimin önemli bir yeri vardır. Yükseköğrenimin, bireylerin hayatında, önemli bir yeri vardır. Geleceğinin şekillendiği bu eğitimi alırken, evlerinden ayrılırlar. İnsanlar, annelerinin yemeklerine alıştıkları bir zamanda, bir anda, farklı bir ortamla karşı karşıya kalıverirler.

Anne Kucağından Üniversiteye

Evinizde hissetmeniz ve annenizin sıcaklığını yaşamanız adına, sizleri BMA kız öğrenci yurduna sizleri davet ediyoruz. Merkezi konumdaki yurdumuzda, arzu ettiğiniz rahatlığı bulacaksınız. İstanbul içerisindeki birçok üniversiteye yürüme mesafesindeki yurdumuz, odalarının temiz ve kullanışlı yapısı ile siz öğrencilerimizin rahatlığı hesaplanmıştır.

 

Ulaşım araçlarına yakın mesafesi ile sizlerin okulunuza gidip gelmeniz oldukça kolay olacaktır. Odaların yapısında bulunan, özel çalışma alanları e masalar ile size evinizin rahatlığını sunmak istiyoruz. Evinde ihtiyaç duyduğu tüm belli beyaz eşyaları sizler için odalarınıza hazırladık. Buzdolabından televizyona, uydu yayınından internet hizmetine ve oradan da yumuşacık ve tertemiz yataklara kadar her bir eşya, size ait olarak odalarınızda yer alıyor.

Samimi ve Güven İçeren Bir Yapı

BMA kız öğrenci yurdunun, günün her saatinde, kapalı devre usulü yayın yapan bir sistemle izlenen güvenliği vardır. Kapısında, sürekli görev yapan, güvenlik görevlisi bulunmaktadır. Emniyetiniz bizim için önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir