Hafif olması ve farklı renklerde üretilmesi ile sizlere avantaj sağlayan hazır drenaj kanalları, dilediğiniz renkte üretilebilme özelliğine sahiptir. Polietilen ve polikarbon malzemelerden üretilen rögar kapakları bu sayede ok hafif olmaktadır. Yollarda, caddelerde, okullarda, parklarda, meydanlarda ve petrol istasyonlarında kullanılan rögar kapakları tasarımı sayesinde ağır yük araçlarına da dayanıklılık göstermektedir.

Firmanıza özel olarak üretim yaptırabileceğiniz rögar kapakları üzerine firmanızın logosunu, adını veya farklı bir ismi yazdırabilirsiniz. Alev almama özelliği sayesinde yanmayan ve yanıcı olmayan, kendi kendine sönebilme özelliğine sahip olan kompozit rögar kapakları asit, baz ve solvent sıvılara karşı da dayanıklı olduğu için uzun kullanım ömürlerine sahiptir.

Güvenli ve Kaliteli Kapaklar

Kullanım alanına göre çok öneli olan paslanmaz rögar kapağı bakım gerektirmediği için sizlere ekstra maliyet oluşturmaz. Montaj kolaylığı sağlayan ve isteğe göre kilit mekanizmasına sahip olan kapakları ihtiyacınız olan her alan da güvenle kullanabilirsiniz. Kullanım alanına göre farklı renklerde üretilen ve polietilen kullanıldığı için hafif olan rögar kapakları okullarda ve hastanelerde özel renklerde tercih edilmektedir. Rögar kapakları ve plastik kanal ızgara modellerimiz için https://canticaretyapi.com/urunkategori/pvc-kanallar-hakkinda-hersey adresimize göz atın.

Fabrika alanları, telefon şebekelerinin geçtiği yer altı sistemleri, akaryakıt istasyonları gibi güvenliğin çok önemli olduğu yerlerde kilit mekanizmalı şekilde tercih edebileceğiniz modellere sahip olan paslanmaz rögar kapakları diğer alanlarda kilit mekanizması olmadan kullanılmaktadır. Yuvarlak tasarımı sayesinde çökmeyen ve ağır yüklere dayanıklı olan kapaklar bu özellikleri ile ekonomik anlamda avantaj sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir