bakımlı olmak

En iyi epilasyon yöntemlerinden biri olarak sir ağda seçeneğini size anlatmak için buradayız. Daha önce muhtemelen çok sayıda epilasyon ürünü ile haşır neşir olmuşsunuzdur. Bir yabancının vücudunuzdaki kılları görmek zorunda kalmasına rağmen ve kıllar kökünden çekildiğinde kaçınılmaz olarak ortaya çıkan acı dışında, ağda şaşırtıcı birçok yarar sağlar.

Sonunda gökkuşağını görmek istiyorsanız, biraz yağmur yağdırmak için kesinlikle buna değer: ince kıl çıkma özelliğine sahip ipeksi pürüzsüz bir cilt için ağdayı tercih etmeniz yararlı olacaktır.

Kıllar Daha Az Sıklıkla Büyür

Ağda yaparken büyüme hızının gözünüze yavaş görünmesinin bir nedeni var: kıl kökünden çekilir. Bu şekilde, cildiniz kıl folikülünün yenilenmesinden kılın cilt yüzeyine ulaştığı ana kadar bir süre pürüzsüz kalacaktır. Bütün bu bakımlı olmak işlemi genellikle epilasyon randevuları arasında geçen ortalama süre olan üç ila dört hafta sürer.

Aksine, tıraş olduğunuzda, tıraş bıçağı sadece cilt yüzeyindeki kılları keser. Eğer yüzeydeki kılları keserseniz, ağda randevuları ile tüy alma ritmi bozulabilir. Günün sonunda, sürekli ağda yapmaya başladığınızda kıllarınızda kesinlikle daha az büyüme göreceksiniz ve bu üründen alabileceğiniz en iyi avantajlardan biri.

Kıllar Giderek Daha İnce Ve Seyrek Çıkar

Bunun nedeni, ağdanın kılların kökünden kopmasına neden olması.  Ve bu da kıl folikülünün zamanla zayıflamasına neden olur. Zayıf kıl kökleri daha ince ve seyrek kıllar üretir. Bununla birlikte, genetik, kılınızın, kabarıklık, renk ve büyüme hızı gibi özelliklerinin çoğunu hala belirlemektedir. Önemli bir değişiklik görmek biraz zaman alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir