İnternetten dijital ürünlere ve markalara ait hesap satışı, son dönemde oldukça popüler durumda. Belli bir markanın veya ürünün satılık hesabı arayışına giren kullanıcılar için oldukça fazla alternatif bulunuyor. Öyle ki, sadece çevrimiçi olarak film ve dizi izleme konusunda alternatif sağlayan Netflix ve mobil bir oyun olan Clash of Clans’e yönelik satılık hesaplar bu pazarda 870 milyon dolarlık bir hacmi koruyor. Ekonomik nedenlerden ötürü istedikleri ürünlerin hesabına daha uygun bir bütçeyle erişmek isteyen kullanıcılar, hesap satışı sağlayan diğer kişi veya sitelere yöneliyor. Kimi kullanıcı bunu istediği film veya diziyi en iyi kalitede en uygun fiyatla izlemek için, kimi kullanıcı ise oynadığı çevrimiçi oyunda diğer kullanıcılardan daha üstün olmak, rakiplerini yenebilmek amacıyla yapıyor.

Şüphesiz ki bu durumun böyle olmasını sağlayan en önemli nedenlerden biri ülkemizdeki döviz kurları. En popüler internet siteleri veya ürünlerinin Avrupa menşeili olduğunu düşündüğümüzde, bu site ve ürünlere yönelik dijital hesap satışları döviz kurları nedeniyle ülkemizdeki internet kullanıcısı için oldukça pahalı duruma geliyor.

 

Satılık Clash of Clans Hesapları

Mobil oyun pazarında son yılların en çok ses getiren oyunlarından olan ve dünya çapında milyonlarca oyuncuyu kendine bağlayan Clash of Clans, aynı zamanda Clash of Clans satılık konusunda da oldukça büyük bir ticaret hacmi oluşturuyor. Global olarak günlük 100 milyondan fazla kullanıcısı bulunan bu popüler oyun her anlamda göz doldurmayı başarıyor. Oyuncularının Clash of Clans ile birlikte arama motorlarında en çok yaptığı aramalardan biri Clash of Clans Satılık Hesaplar ve bu durum neredeyse Dünya çapında böyle. Hal böyleyken bu bu Pazar sanal dolandırıcılar için de büyük fırsat konumunda, eğer siz de güvenli bir şekilde Clash of Clans hesabı satın almak isterseniz hesabı alacağınız kişinin veya sitenin güvenliği sizin için kesinlikle en öncelikli detay olmalı.

Oyun içerisinde rakiplerinizden daha güçlü olmak amacıyla siz de Clash of Clans hesabı satın alma arayışına girdiyseniz, kesinlikle belirtmek isteriz ki biz bu konuda sizin için gayet güvenli, kaliteli bir alternatif konumunda bulunmaktayız.

 

Satılık Netflix Hesapları

Herkes kabul edecektir ki, Netflix internetten film ve dizi izleme konusunda Dünya çapında adeta bir devrim yapmış bulunmakta. İster telefon ister bilgisayarından çevrimiçi olarak film veya dizi izlemek isteyen kullanıcıların neredeyse tamamının ilk tercihi olan Netflix, hesap satışı konusunda da büyük bir ticaret hacmi oluşturuyor. İnternet üzerinde onlarca Netflix hesapları konusunda açılmış website bulunmakta. Global olarak 154 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Netflix’in, kendisini abonelik satın alarak kullanan kullanıcı sayısı ise tam olarak 148 milyon civarında. Netflix’in ürettiği kaliteli içeriklerin getirisi istatistiklere böyle yansıyor.

Siz de eğer Netflix içeriklerini severek takip eden bir internet kullanıcıysanız ve istediğiniz içeriği hesap satın alarak en iyi kalitede, en uygun fiyata izleme arayışına girdiyseniz, bu arayışınızda kesinlikle yalnız olmadığınızı, bu konuda size her zaman beklediğiniz kaliteyi ve güveni verebileceğimizi belirtmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir