Dış cephe, yapıların dış yüzeyi olarak ifade edilmektedir. Günümüzde hemen hemen her yapının dış cephesine mantolama ve bunun gibi uygulamalar gerçekleştirilirken, bu uygulamalar sayesinde hem yapılar daha şık bir görünüme kavuşmakta, hem daha uzun ömürlü olmakta, hem de ısı yalıtımına sahip olmaktadır. Bu doğrultuda birbirinden şık dış cephe modelleri bulabilmek mümkün olurken, en güzel uygulamalara Polure’den ulaşabilmek mümkündür.

Poliüretan ürün yelpazesi ile hizmet veren Polure, hayata geçirmiş olduğu işlemleri ile oldukça şık dış cephe modellerine imza atmaktadır. Poliüretan malzemeyi aynı zamanda kartonpiyer modelleri ve sövelerde de kullanan Polure, özellikle yapıların dış cephesinde gerçekleştirmiş olduğu uygulamalar ile dikkat çekmektedir. Kartonpiyer modelleri hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Polure’nin dış cephe uygulamalarına bazı örnekler göstermek gerekirse; söve modelleri sayesinde pencerelerde harikalar yaratan Polure, aynı zamanda ısının en çok kayıp yaşadığı pencere, kapı ve balkon gibi alanlarda bu kaybın en aza indirgenmesini sağlayabilmektedir.

Dış cephe için ihtiyaç duyulan her türlü uygulama ve olağan üstü modellere https://www.polure.com adresi üzerinden ulaşabilmek mümkün olurken, bu uygulamalar hakkında detaylı bilgiyi yine bu adresten edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir