Excel Kursu, Biladım Eğitim Merkezinin açtığı kurslardan biridir. Bilişim sektörüne 2005 senesinde atım atan firma, eğitmen kadrosunun uzman yapısı ile eğitimlerini sürdürmektedir. Bilişim dünyasında, insanın gelişmesine katkı sunmak ve katma değerine önem vermek, Biladım Eğitim Merkezinin en temel hedefidir. Türkiye içerisinde, eğitim alanındaki öncü kuruluşlar arasındaki yerini alır.

Solidworks Kursu, Biladım Eğitim Merkezinin, uzman kadrosu ile birikimlerini paylaştığı kursların başında gelir. Dünyaca ünlü ve küresel ölçekli üreticilerin ürünlerinin, hem eğitiminin verildiği hem de yetkili merkezi olarak hizmet sunan bir eğitim merkezidir. Alanında güçlü bir konumda olan Biladım Eğitim Merkezi,  kurslarına katılan insanlara, Milli Eğitim Bakanlığı tasdikli ve de uluslararası geçerliliğe sahip sertifika vermektedir.

Değer Katan ve Değer Arttıran Kurslar

Biladim.com, geliştirdiği eğitim teknikleri sayesinde, kurumsal eğitim ihtiyaçlarında da farkını ortaya koymaktadır. Kurslara katılan kurumların, farklarını en kısa sürede ortaya koydukları ve değer katan projeler ürettiği görülmektedir. Hem kurumlara hem de bireylere, kurslarıyla değer katan ve en azami kalite değerine ulaşmalarını sağlayan bir hizmet sunmaktadır.

Bilgi Birikiminin Kurumlarla Buluşması

Biladım Eğitim Merkezi, 2005 senesinde çıktığı yolculukta, kazandığı tecrübe ve deneyimi, bilgi ve teknikle birleştirmiştir. Son teknik gelişmelerle şekillenen ve marka değerini muhafaza eden bir teknik ile hizmette fark oluşturmuştur. Eğitimi, teknikle bütünleştirerek hizmet vermeyi sürdürmüştür. Biladım Eğitim Merkezi, AUTODESK,  MICROSOFT, ADOBE ve SOLIDWORKS gibi dünyaca ünlü firmaların Yetkili Eğitim Merkezidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir