LED EKRAN KİRALAMA

Günümüzde açık bazen de kapalı alanlarda kullanılmakta olan teknolojilerden birisi de www.ledpano.com.tr/avm-led-ekran.html linkinden göz atabileceğiniz avm led ekran teknolojisidir.  Son zamanlarda oldukça fazla bir şekilde yaygınlaşmış ve oldukça beğenilen bir hizmet olarak AVM içlerinde ve dışlarında görülmektedir. Bu hizmet alanında değişik taleplere göre çözümler bulunmaktadır. Bunları kısaca sıralamak gerekirse;

Dış mekan led ekran, iç mekan led ekran olarak iki kısma ayrılmıştır. AVM lerin içerisinde çeşitli ürün tanıtımları ve reklamlarının yapılması maksadıyla kurulmuş bir düzenek içerisinde sunulmaktadır. AVL içerisinde bulunan kampanyaların ve benzeri durumların ilan edilmesinde oldukça faydalı olduğu görülmektedir. Bunun yanı sıra AVM dışlarında da bu hizmetin verildiği görülmektedir. Gene AVM içerisinde ki kampanya ve gelişmelerin yayınlandığı ekran olarak hizmet vermektedir.

Kiralık Led Ekran Nerelerde Bulunur?

Kiralık Led Ekran hizmeti ihtiyacı bulunanlar için de bir çözüm bulunmaktadır. Genel itibariyle konser ve benzeri durumlar için sürekli bir led ekran ihtiyacının bulunmaması durumlarında kiralama yöntemine başvurulması mümkün olmaktadır. İstenilen gün sayısına ve istenilen özelliklere göre kiralama ücreti belirlenmektedir.

Sabit bir fiyatlandırma üzerinden belirlenmesi mümkün değildir. Led ekranların kendilerine göre özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler çerçevesinde saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralama ücretleri değişiklik göstermektedir. Gün sayısının artması ile birlikte günlük ödenecek olan miktar düşmektedir. Gün sayısının azalması ile birlikte fiyatların yükseldiği görülmektedir. Bu duruma göre tercih yapılması mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir