Ülkemizde yer alan alt yapı sistemleri nedeni ile içme suyu kullanımında su arıtma cihazı kullanılması sağlığımız açısından hayati öneme sahip duruma gelmiştir. İçme suyunda bulunan bakteriler, mikroplar veya alt yapı sistemlerinin eskimiş ve ömrünü tamamlamış boruları, su depolarında sürekli bekleyen suda oluşan yosunlar nedeni ile arıtma sistemleri her evde ve iş yerinde kullanılması zorunlu hale gelmiştir.

Ev tipi veya iş yeri tipi su arıtma cihazı temin ettikten sonra periyodik olarak filtrelerinin değiştirilmesi gereklidir. Su arıtma filtresi, belirli bir ömrü olan ve belirli litre de suyu filtreleyerek size temiz içme suyu sağlayan bir aparattır. Belirli periyotlarda değiştireceğiniz filtreler ile arıtma cihazının ömrünü uzatabilirsiniz.

Filtre Türleri

Evinizde veya iş yerinizde kullanacağınız su arıtmacihazında olduğu gibi filtre türleri de çok fazladır. Kullandığınız veya kullanacağınız su arıtma cihazının türüne göre seçmeniz gereken filtreler bina girişi filtresi, mineral, alkali, detox membran filtre, açık kasa filtre seti, altı aşamalı filtre seti olarak çeşitlere sahiptir. Manyetik kireç önleyici ile de daha kaliteli bir seviyeye ulaşmaktadır.

İhtiyacınız olan su arıtma filtre türünü sitemizden seçerek sepetinize ekleyebilir, satın alma işlemi sonrasında vermiş olduğunuz adrese kargolanmasını sağlayabilirsiniz.  Endüstriyel, ev tipi, iş yeri tipi, daire girişi ve bina girişi su arıtma cihazları ve Arıtma Cihazlarısatışını yaptığımız internet sitesi 7/24 hizmet veriyor. Ayrıca merak ettiğiniz her konuda canlı destek hattından destek alabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir