2019 pelerin modası

Eğer kışın şişme mont, biker,  trenchkotlar, kaban ya da manto kullanmaktan usandıysanız 2019 sezonunda pelerinlere yönelebilirsiniz. Zira 2019 yılı kış sezonu moda sektöründe  2019 Pelerin Modası geliyor. Bu anahtar parça sayesinde gardırobunuzda yeni bir kapı aralayabilir ve farklı kombinleriniz için nefes alabilirsiniz.

Bin Bir Çeşit Pelerin Modeli Sizi Bekliyor

Farklı renk ve dokuda yüzlerce pelerin modeliyle kucaklaşabileceğiniz bir yıl bu yıl. Örneğin ekose desenli pelerin modelleri, kollu, kolsuz pelerin modelleri sizi tüm sıcaklığıyla saracaktır. Bunun dışında aşırı giyinmeyi sevmeyen ve sıkıntılı bir insansanız,  yarım kollu pelerin modelleri hava aldıran yapısıyla imdadınıza yetişecektir. Aynı zamanda pelerinlerin öyle sıra dışı bir özelliği de var ki o da şu… Örneğin pelerin modelleriyle gotik ve barok tarzlar ve kombinleri kolaylıkla yaratabiliyorsunuz. Söz gelimi boyun kısmı fular stilinde bağlamalı olan bordo, krem ya da zümrüt yeşili tonlarında tasarlanmış bir pelerinle bu eski çağlardaki giyim stillerini üzerinizde taşıyabilirsiniz. 2019 Pelerin Modası başlıklı içeriğimiz sürüyor.

 

Gece Ve Gündüz Giyim Stiline Ayrı Tasarlanmış Pelerin Modelleri

Bunların dışında battaniyeyi andıran ekose desen İskoç stili pelerinler ise günlük kullanım için modern ve spor pelerin tarzını destekliyor. Yakalı pelerin modelleriyse genellikle erkek yaka stilinde tasarlanıyor ölçüleri diğerlerine göre daha uzun tutuluyor.  Bu parçalar mesafeli tasarımlarından ötürü ofiste takım elbiselerinizin veya döpiyeslerinizin üzerinde kullanmak için çok uyumlu modellerdendir. Bunun dışında cadde ve sokak modasında ya da özel gecelerde tuvaletlerinizin üzerinde kullanabileceğiniz asimetrik tasarımlı abiye pelerin modellerine bile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu içeriğimizde de sizlere 2019 Pelerin Modasından söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir